Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Thunderstorms

Uzņēmējus aicina piedalīties pasākumā “LTRK Latgales tiešsaistes Biznesa klubs Ludzā”

LTRK Biznesa kluba Ludza programma:

16.04.2021.

LTK Latgales padomes sēde / slēgta daļa – tikai biedriem

11:30 – 12:45 LTRK Latgales padomes sēde*

LTRK Latgales biznesa klubs Ludzā

12:50 – 13:00      Ierašanās “GoToMeeting” platformā

13:00 – 13:15     Ludzas  Biznesa kluba atklāšana

LTRK stratēģija un tuvākie aktivitāšu soļi

LTRK  Prezidents Aigars Rostovskis

13:15-13:30   Jaunveidojamā Ludzas novada uzņēmējdarbības raksturojums

Ludzas novada pašvaldības uzņēmējdarbības koordinators Jānis Romancāns

13:30 – 14:00   Valsts atbalsta instrumenti krīzes skartajiem uzņēmumiem

Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta   direktora pienākumu izpildītāja Ilze Lore

14:00- 14:30  Pieredze iesniedzot valsts atbalsta pieteikumus.

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes priekšsēdētāja vietniece  Lilita Beķere

14:30 – 15:00     Padomi un alternatīvā finansējuma iespējas uzņēmuma izaugsmei krīzes laikā

Faktoringa kompānijas Factris izpilddirektors Latvijā Kaspars Barons

15:00-15:10    ‘’Atklātu projektu konkurss  „Atbalsts biznesa ideju īstenošanai  Latgalē” EEZ  grantu programmas‘’Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība’’ ietvaros’’

Latgalesplānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra grantu shēmas koordinators Andra Minkeviča

15:10-15:30  Diskusija, kopsavilkums

*Sadaļā piedalās tikai biedri

Latgales Biznesa klubs Ludzā  norisināsies „GoToMeeting” platformā. Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Lūdzu reģistrēties dalībai līdz 15.04.2021. plkst. 15.00, lai saņemtu dalības piekļuvi. Dalība bezmaksas. Papildus informācija: [email protected] , Tel. 26599991 (Maruta)

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 no uzņēmēju biedrībām) – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir dibināta 1934. gada 21. decembrī, un ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) biedre.