LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Uzņēmēju Konsultatīvajā padomē

Šī gada 1.decembrī Ludzas novada pašvaldības Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde tika apvienota ar Ludzas novada uzņēmēju kopsapulci.

Tika aicināti gan padomes locekļi, gan visi novada uzņēmēji un interesenti.

Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas īstenotā projekta “Izmantosim ES fondu iespējas. Teiksim nabadzībai – nē” (līdzfinansē LR Ārlietu ministrija) ietvaros Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja I. Leščinska iepazīstināja ar ES struktūrfondu atbalsta iespējām uzņēmējiem.

Tāpat tika lemts par pārstāvju izvirzīšanu darbam Uzņēmēju konsultatīvajā padomē 2011. gadā. Tika izvirzīti šādi uzņēmēju pārstāvji: J. Romancāns, Ē. Kondrāts, I. Konovalova, A. Morozovs, V. Gojevs, A. Andrejevs, S. Bogdanovs, M. Gorbunova, I. Ostrovska.

Uzņēmēji atzinīgi novērtēja izveidoto disku ar Ludzas novada uzņēmēju piedāvājumiem.

Nākamā Ludzas novada pašvaldības Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde notiks gada nogalē, 22. decembrī, pl. 15:00.