LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Uzņēmēji tiek aicināti ziedot Likteņdārza amfiteātra izbūvei

liktendarzs-43378753Kopš 2008. gada Latvijas Politiski represēto apvienība un “Kokneses fonds” kopā ar tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju īsteno Likteņdārzu – vietu, kur neaizmirst Latvijas pagātni un smelt spēku nākotnei. Ik gadu politiski represētie no visas Latvijas dodas uz Likteņdārzu, lai stādītu kokus, vestu laukakmeņus amfiteātrim, piedalītos Likteņdārza draugu alejas izveidē, strādātu talkās, un aicina katru palīdzēt dārza ;istenošanā, kas top kā dāvana Latvijai 100. dzimšanas dienā 2018. gadā.

2013. gadā, turpinot iepriekšējos gados iesākto, plānota Likteņdārza centrālās daļas – amfiteātra – vidusdaļas izbūve. Amfiteātrī – aiz pelēkā akmens krāvuma – projekta autors ir paredzējis 38 Latvijas Ozolu godasardzi. Raugoties uz Latvijas pagājušā gadsimta vēsturi, kas ilgus gadus bijusi noklusēta, ar Ozolu godasardzi Fonds vēlētos iemūžināt Latvijas politiski represēto vārdus.  Šim mērķim ir saņemti 19 Latvijas pašvaldību ziedojumi, un Latvijas Politiski represēto apvienības un “Kokneses fonda” vārdā Latvijas uzņēmēji tiek aicināti 2013. gadā ar ziedojumu 1000 LVL par vienu Godasardzes ozolu atbalstīt šo iniciatīvu. Katram Godasardzes ozolam paredzēts pievienot plāksnīti ar to pašvaldību un uzņēmēju vārdiem, kas piedalījušies zozola stāda finansēšanā, veltot to sava novada represētajiem. Ozolu godasardzes finansu līdzekļus plānots ieguldīt amfiteātra izbūvē. Lai Ozolu godasardzes stādīšanu iemūžinātu publiski, to ir plānots īstenot šā gada 23. augustā – Latvijas Televīzijas piektās ziedojumu akcijas “Top Latvijas Likteņdārzs!” – ietvaros. Aicinām atsaukties un atbalstīt šo iniciatīvu vai nu ar ziedojumu Fonda kontā, kas norādīts zemāk, vai arī, sazinoties ar Fondu, lai izrakstītu rēķinu.

Likteņdārza īstenotājs –

Nodibinājums “Kokneses fonds”
Adrese: Lāčplēša 75 – III, Rīga, LV-1011
Reģistrācijas numurs: 40008092535
Konta numurs: LV10 UNLA 0050 0068 7884 4
Banka: AS SEB Banka, SWIFT: UNLALV2X

“Kokneses fondam” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas nodrošina ziedotājiem ienākuma nodokļa atlaides.

Būsim pateicigi par atbalstu. Tuvāka informācija – “Kokneses fondā” pa tālruni 67289535 (valdes priekšsēdētāja – Valda Auziņa), kā arī visās Latvijas politiski represēto apvienības nodaļās.

coloring.cool