LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Uzņēmēji aicināti griezties pēc konsultācijām

Ar mērķi veidot vienotu konsultāciju tīklu un nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai ir izveidots Latgales Uzņēmējdarbības centrs (LUC).

LUC strādā jau gadu un bija iecerēts kā vienas pieturas aģentūra uzņēmēju atbalstam. Tas veido vienotu konsultāciju tīklu, lai nodrošinātu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. LUC pamatprincipi ir mobilitāte un sadarbība, un balstoties uz šiem principiem, ir izveidots teritoriālais tīkls Latgales reģionā ar galveno biroju Daugavpilī, nodrošinot speciālista pieejamību katrā pašvaldībā.

Jauns uzņēmējdarbības konsultants Tatjana JuškāneKopš 2014.gada 1.augusta uzņēmējdarbības konsultants Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novados ir Tatjana Juškāne. Griezties pie konsultanta var jebkurā darba dienas laikā, iepriekš piezvanot pa darba tālruni 65707131 vai mobilo tālruni – 29550637. Konsultācijas notiek Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16 Ludzā, 410. kabinetā. Var savus jautājumus un priekšlikumus sūtīt uz e-pastu [email protected]. Konsultants plāno sava darba ietvaros arī izbraukt pie  uzņēmējiem

LUC konsultants:

  • Sniedz konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un ar to saistītiem jautājumiem;
  • Sniedz konsultācijas par dažādu institūciju pakalpojumiem (“birokrātijas gids”);
  • Organizē seminārus, sadarbības pasākumus un apmācības;
  • Sniedz konsultatīvu atbalstu piemērotu industriālo zonu, ražošanas telpu, pakalpojuma sniegšanas vietas atrašanā potenciāliem investoriem un uzņēmējiem;
  • Organizē pieredzes apmaiņas braucienus un tirdzniecības misijas, organizē uzņēmēju grupu vizītes;
  • Apkopo informāciju par uzņēmējiem aktuālām tēmām.

Izmantojiet iespēju iegūt informāciju!

coloring.cool