Projektu aktualitātes
lv eu

Līdz šim vēl nav uzsākti būvdarbi Latgales ielā 242b, kur plānots nojaukt esošās degradētās ēkas (bijusī zemessardzes ēka), izvest būvgružus, izlīdzināt teritoriju. Būvdarbu līgumu plānots noslēgt pēc Ludzas novada Teritorijas plānojuma 2013.-2024. gadam grozījumu redakcijas apstiprināšanas un nosūtīšanas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai izvērtēšanai. Projektā plānotos darbus plānots uzsākt šī gada maija mēnesī.

Projekta “Konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides sakārtošana Ludzas pilsētā” (Nr. 3.3.1.0/20/I/001) mērķis ir sekmēt privāto investīciju apjoma palielināšanos Ludzas pilsētā, balstoties uz komersantu vajadzībām, paredzot uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās teritorijas sakārtošanu, radot kvalitatīvu vidi uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai atbilstoši Ludzas novada attīstības programmai.

Projekta kopējie izdevumi ir 52 198.54 EUR, no tiem kopējie attiecināmie izdevumi 52 198.54 EUR, ERAF finansējums 39 961.34 EUR.

Projekts tiek īstenots Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.3.1.specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” otrās projektu iesniegumu atlases kārtas “Ieguldījumi uzņēmējdarbībai nozīmīgā infrastruktūrā reģionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās” ietvaros.

11.01.2022.

Informāciju sagatavoja:
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja
Ilona Igovena