LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Uzņēmējdarbības uzsācējus reģionos informēs par ES atbalstu

Š.g. oktobrī un novembrī Latvijas reģionos notiks semināru cikls “Eiropas Savienības atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai”.

Semināru mērķis – palīdzēt uzņēmējdarbības uzsācējiem apgūt tādas komercdarbībā būtiskas prasmes kā biznesa ideju ģenerēšanu, komandas veidošanu, biznesa attīstības scenāriju izstrādi, sniegt informāciju par ES atbalsta struktūrām un instrumentiem Latvijā, mācīt biznesa plānu izstrādi ES finansējuma pieteikuma sagatavošanai, kā arī analizēt priekšgājēju biežāk pieļautās kļūdas šais procesos, lai tās otrreiz neatkārtotu.

Semināri notiks visos Latvijas plānošanas reģionos atskaitot Rīgu: Vidzemē 12.oktobrī (Valmiera), Latgalei tiks veltīta īpaša uzmanība, organizējot reģionā 2 seminārus – 19.oktobrī (Rēzekne) un 26.oktobrī (Jēkabpils); Zemgalē 1.novembrī (Jelgava) un Kurzemē 8.novembrī (Liepāja).

„Uzņēmējdarbības uzsākšanai nepieciešams informatīvi – konsultējošs „grūdiens”, jo īpaši ārpus Rīgas, kur pat sabiedrības aktīvākajai daļai informācija par dažādajiem ES atbalsta mehānismiem un komercdarbības pamatiem nav pieejama vienuviet,” norāda LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, skaidrojot semināru cikla lietderīgumu.

Seminārus pēc Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā pasūtījuma organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK).

Papildu informācijai:
Sabiedrisko attiecību dienests

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
T. + 371 67830825
M.: + 371 26469946
LTRK_info@chamber.lv
www.chamber.lv