LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly cloudy
-16°C
 
A A A

Uzmanību! Būtiski mainīti vilcienu kustības saraksti

pasazieru_vilciensAkciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 14., 15. un 16.maijā tiks būtiski mainīti Aizkraukles, Madonas, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti. Izmaiņas vilcienu kustībā noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils.

No plkst.10:00 14.maijā līdz plkst.17:30 16.maijā iecirknī Skrīveri-Krustpils tiks pilnībā pārtraukta visu vilcienu satiksme, un šo vilcienu vietā pasažieru pārvadājumus starp Skrīveru, Aizkraukles un Krustpils stacijām, kā arī no Skrīveriem uz Madonu nodrošinās īpaši norīkoti autobusi.

14.maijā dīzeļvilciens Rīga (plkst.10:14)-Zilupe (14:56) Nr.608 no Rīgas izbrauks  gandrīz 3 stundas agrāk – plkst.7:32, jo tiks apvienots ar vilcienu Rīga (plkst.7:32)-Daugavpils (11:30) Nr.602. Apvienotais vilciens Nr.602/608 no Rīgas aties plkst.7:32, līdz Krustpils stacijai kursēs atbilstoši vilciena Rīga-Daugavpils Nr.602 sarakstam un Krustpilī pienāks plkst.9:49. Vilciens pirmo 3 vagonu sastāvā plkst.10:00 no Krustpils stacijas atbilstoši sarakstam dosies tālāk uz Daugavpili, bet plkst.10:10 – uz Zilupi (pēdējie 3 vagoni), kur pienāks plkst.12:45.

14. un 15.maijā dīzeļvilcieni Rīga-Krustpils-Rīga (izņemot Krustpils (plkst.4:52)-Rīga (7:29) Nr.621) un Rīga-Madona Nr.620, savukārt 15. un 16.maijā – vilciens Madona-Rīga Nr.619, nekursēs visā maršrutā.

Daugavpils un Zilupes virzienu dīzeļvilcieni tiks atcelti iecirknī Rīga-Krustpils un kursēs maršrutos Krustpils-Daugavpils-Krustpils un Krustpils-Zilupe-Krustpils sarakstā noteiktajā laikā, izņemot Daugavpils-Krustpils Nr.609, kas 14. un 15.maijā no Daugavpils aties 18 minūtes agrāk – plkst.17:45 un Krustpils stacijā pienāks plkst.19:24.

Atcelto dīzeļvilcienu vietā no Rīgas līdz Skrīveru stacijai un no Skrīveriem uz Rīgu tiks norīkoti papildu elektrovilcieni, bet iecirknī Skrīveri-Krustpils – autobusi. Šajos autobusos būs derīgas visu veidu dzelzceļa braukšanas biļetes.

14. un 15.maijā dīzeļvilciens Rīga (plkst.16:08)-Daugavpils Nr.864, bet 15. un 16.maijā – vilciens Daugavpils (plkst.6:14)-Rīga Nr.863, kursēs caur Jelgavu.

Sīkāka informācija pieejama AS „Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā www.pv.lv (publicēts Vilcienu kustības saraksts iecirkņos Rīga-Aizkraukle-Krustpils, Rīga-Rēzekne-Zilupe, Rīga-Daugavpils un Rīga-Madona dzelzceļa remontdarbu laikā 14., 15. un 16.maijā), dzelzceļa stacijās, kā arī pa valsts a/s „Latvijas dzelzceļš” uzziņu tālruni 1181 un pa uzziņu dienesta tālruni 1188.

Vilcienu kustības saraksts maršrutā Rīga – Ogre – Aizkraukle – Krustpils

Vilcienu kustības saraksts maršrutā Krustpils – Aizkraukle – Ogre – Rīga

Vilcienu un autobusu kustības saraksts maršrutā Rīga – Rēzekne – Zilupe

Vilcienu un autobusu kustības saraksts maršrutā Zilupe – Rēzekne – Rīga

Vilcienu un autobusu kustības saraksts maršrutā Rīga – Daugavpils

Vilcienu un autobusu kustības saraksts maršrutā Daugavpils – Rīga

Vilcienu un autobusu kustības saraksts maršrutā Rīga – Madona un Madona – Rīga

coloring.cool