LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Uzaicinājums dalībai biznesa forumā “Pskov – 2010”

Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina Jūs piedalīties augsta līmeņa starptautiskā biznesa forumā “Pskov – 2010”, kas notiks š.g. 23. – 24. septembrī Krievijas Federācijas Pleskavas pilsētā. Forumu organizē Pleskavas apgabala administrācija Dānijas – Krievijas ekonomiskās attīstības atbalsta programmas ietvaros. Biznesa forumā tiek aicināti piedalīties Krievijas, citu valstu uzņēmumi un asociācijas, reģionālās un vietējās pārvaldes institūciju pārstāvji, kā arī zinātniskās institūcijas un eksperti.
Foruma mērķis ir izvērst diskusiju par perspektīvām un prioritārām sfērām Pleskavas reģiona un Eiropas Savienības dalībvalstu pārrobežu sadarbības jomā. Pielikumā biznesa foruma plānotās darba kārtības projekts angļu un krievu valodās. Lūdzam Jūs pieteikt savu dalību šajā biznesa forumā līdz š.g. 20.septembrim pa e- pastu rsic@latgale.lv vai tālruni 65423801.
LPR plāno Latgales reģiona dalībniekiem nodrošināt transportu līdz/no (23. – 24.09) foruma norises vietai. Vīzas un uzturēšanās izmaksas netiek segtas. Kontaktpersona no LPR puses – Andris Kucins, Latgales plānošanas reģiona speciālists, tālr. 65423801; mob.tālr. 26599050.

Foruma darba kārtība