LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Uz SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāja amatu pieteikušies četri pretendenti

Vakar, 26. oktobrī, noslēdzies konkurss SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāja amatam. Iesniegtos pieteikumus izvērtē Ludzas novada pašvaldības speciāli izveidotā komisija.

Jau ziņots, ka pretendentiem izvirzītās prasības ir akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība finanšu, ekonomikas zinātņu, inženierzinātņu, uzņēmējdarbības vadības vai tiesību zinātņu jomā; darba pieredze vadošā amatā komercsabiedrībā, organizācijā vai iestādē; teicamas valsts valodas un vismaz vienas svešvalodas zināšanas; izpratne par pašvaldības kapitālsabiedrību darbību un to pārvaldi, par administratīvo, personāla vadības procesu, finanšu vadības jautājumiem.

Tāpat pretendentiem bija jāiesniedz motivācijas vēstule un redzējums par SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” darbību un attīstības perspektīvām, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai.

Novembra otrajā nedēļā komisija aicinās kandidātus uz intervijām un vērtēs viņu stratēģiskās plānošanas prasmi, spēju noteikt mērķus, plānot savas darbības u.c..

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool