LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Uz pierobežu aicina 13. Lielais labdarības robežtirgus

A3_poster_LV-019. un 10. maijā uz Latvijas un Igaunijas robežu aicina garšīgākais pavasara piedzīvojums – 13.Lielais labdarības robežtirgus. Tāpat kā pagājušajā gadā, tirgošanās notiks Latvijas un Igaunijas robežas abās pusēs.
 
9.maijā plkst. 10.00 notiks pērn aizsāktā tradīcija – konkurss gaļas ražotājiem jeb 2.Starptautiskais gaļas un desu festivāls. Aicinām piedalīties hobijkulinārus, mājražotājus un uzņēmējus, kas ražo gaļas izstrādājumus. Desu, gaļas izstrādājumu un žāvējumu kvalitāti vērtēs starptautiska žūrija. 10.30 uz koncertu aicinās amatieru kolektīvi, bet 14.00 Valgā, “Rimi” stāvvietā norisināsies Strītbola turnīrs. Pirmās dienas izskaņā, plkst.19.00 visi aicināti lustēties zaļumballē, ko uzsauks pasākuma organizatori! Ieeja – brīva!

10.maijā pirmo reizi tiks rīkots gaļas grilēšanas konkurss, kurā individuālie dalībnieki vai komandas varēs parādīt savas prasmes gaļas marinēšanā un cepšanā. Būs iespēja marinēt gaļu uz vietas, kā arī pārsteigt žūriju un robežtirgus apmeklētājus ar mājās marinētas gaļu. Konkursa dalībnieki tiks vērtēti, labākie – apbalvoti. 10.30 māmiņām koncertu sniegs Valkas bērni, savukārt plkst.12.00 māmiņas sveiks mazie valdzēnieši.

Tūrisma informācijas biroja vadītājs Madars Lāns aicina tirgotājus pieteikt vietu tirgū: “Ja pagājušajā gadā tirgū piedalījās vairāk nekā 200 tirgotāju, tad šogad, kad tirgus notiks divas dienas, sagaidām, ka to būs vairāk”.
 “Tirgotāji ir sapratuši, ka robežtirgus ir arī lieliska iespēja savas preces reklamēt kaimiņzemē, veidot sadarbību uzņēmējdarbībā un paplašināt tirgu”, apliecina M.Lāns.

Amatnieki, mājražotāji, rūpniecības preču tirgotāji un citi tiek aicināti pieteikt dalību Robežtirgū 2015. To var izdarīt Latvijas-Igaunijas institūtā Semināra ielā 29, Valkā vai zvanot un rakstot Tel: +37164781193, +37129158517,  HYPERLINK “mailto:[email protected][email protected]

2.Starptautiskā gaļas un desu festivāla un grila konkursa nolikumus atradīsiet Valkas novada mājas lapā www.valka.lv sadaļā “Robežtirgus”. Dalību tajos var pieteikt, rakstot uz e-pastu [email protected], kā arī zvanot pa telefonu +371 26488684 Sniedzei Ragžei.

Starptautiskā Desu un gaļas festivāla „Valka-Valga 2015” KONKURSA NOLIKUMS

Valgas – Valkas gaļas cepšanas konkurss „Grils bez robežām2015” NOLIKUMS

Plašāka informācija:

Madars Lāns,

Rīgas iela 22, Valka, LV-4701,

Tālr. +37164725522, +37126446602,

E-mail: [email protected]

Informatīvi atbalsta:

Latvijas radio 2,

žurnāls “Ievas māja”, “Delfi Tasty” un

www.gadatirgi.lv.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brūvere, Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool