LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Uldis Marhilevičs, Rēzija Kalniņa un Valdis Škutāns Latvijas talantus aicina uz “Satikšanos”

Tuvu dvēseli tev sameklēt,
Kopā ceļu atrast spēt.
Lai uzaust trauksmains rīts,
Satraucošs, kā sapņos tīts!

2012. gada vasarā notiks ikgadējais Latvijas Talantu projekts – “Satikšanās”, kurā bērniem un jauniešiem no visas Latvijas būs iespēja mācīties pie profesionāliem un atzītiem pasniedzējiem, kopā pavadot neaizmirstamas dienas Latvijas skaistākajās muižās un pilīs.

Projekts “Satikšanās” iedalās trīs apakšnozarēs –

“Satikšanās mūzikā”, patrons Uldis Marhilevičs, Ķirsona muižā no 25.06.12 līdz 30.06.12
“Satikšanās teātrī”, patronese Rēzija Kalniņa, Dikļu pilī no 07.08.12 līdz 12.08.12
“Satikšanās dejā”, patrons Valdis Škutāns, Mārcienas muižā no 22.07.12 līdz 27.07.12

Satikšanās mūzikā, dejā, vai teātrī var būt arī Tavs šīs vasaras lielākais piedzīvojums, izvēlies sev tīkamāko nozari un piepildi savu vasaru ar neaizmirstamām emocijām!

Projekta dalībniekus sagaidīs vokālās nodarbības, deju stundas, meistarklases, aktiermeistarības nodarbības. Ikviens varēs iegūt jaunas zināšanas, iespaidus un pieredzi kā arī jaunus draugus.

Projektu “Satikšanās” atzinīgi novērtējuši Latvijas vadošie mūziķi, dejotāji, producenti, režisori un pat komponisti, pērn projektā iesaistījās un jaunos talantus mācīja: Ieva Kerēvica, Vineta Elksne, Karīna Tropa, Jolanta Strikaite, Ieva Pļavniece, Gundars Lintiņš, Maija Doveika, Agris Daņiļevičs, Kristaps un Ginta Krievkalni kā arī daudzi, daudzi citi!

Piedalīties aicināti visi tie, kuriem patīk dziedāt, dejot, vai spēlēt teātri, gaidīts ir ikviens!

Lai piedalītos projektā jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar norises programmu var atrast mājas lapā – www.satiksanas.lv

Noticiet saviem spēkiem!