LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

TV šova “Dziedošās ģimenes” dalībnieki Ludzā!

Pavasaris ir pašā plaukumā. Katru dienu gribētos veltīt dārza darbiem, bet šosvētdien – 20 . maijā – no plkst. 15:00 pāris stundas veltīsim atpūtai. Ludzas Tautas namā viesosies dziedošā Sprukuļu ģimene no TV šova.
Dziesmas dažādām gaumēm veltīs 3 ģimenes – Jānis Sprukulis un Ingrīda Šaicāne, Jāņa dēls Intars un Ingrīdas meita Sanda, Jāņa un Ingrīdas brālēns Edgars kopā ar savu meitu Māru. Visi dzied jau no bērnu kājām. Onkulis Jānis ir dziesmas “Latgale” mūzikas autors. Visi viņi ir ļoti atraktīvi un vienkārši. Dzied, jo dziesma ir tuvu sirdij un bez tās nevar iedomāties savu dzīvi. Kopā ar dziedošām ģimenēm būs šova deju grupa Leo.
Esiet atsaucīgi un nāciet uz dzirkstošu koncertu “Kad ģimene dzied…”! Ziedosim dziedošām ģimenēm 2 Ls un veldzēsim sirdis dziesmā un dejā!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska