LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Tuvojas Adventa noskaņas koncerts „Ir kluss šis laiks”

adventAdventa laiks ir sevis izvērtēšanas, labošanās un sirds izmaiņas laiks. Tas ir laiks, kad cilvēks cenšas atbrīvoties no saviem grēkiem, tiecas aizvien vairāk atvērties Dievam, kurš tiek dēvēts par patieso Gaišumu. Adventa laika simbols ir vainags ar 4 svecēm – katrai nedēļai viena svece.

Mazu brīdi pirms Adventa Isnaudas Tautas namā notiek Adventa vainagu radošās darbnīcas. Vainagi tiek veidoti no dažādiem dabas materiāliem, viens pa otru skaistāki un bagātāki, atkarībā no fantāzijas. Šogad radošās darbnīcas vadīja Valentīna Svarinska.

Daudzu gadu garumā otrajā Adventā Isnaudas Tautas namā tradicionāli sabrauc viesi. Šogad aicinot ieklausīties sevī , rast mieru un gaismu, klātesošos priecēs Rēzeknes novada Maltas tautas nama koris „Madariņa”, Ludzas novada Istalsnas Romas Katoļu baznīcas ansamblis un Isnaudas Tautas nama dziedātājas.

Adventa vainagā, kas ir kristiešu svētku simbols, kas ar savu spēju izgaismo un saīsina tumšāko Ziemas laiku, tiks iedegta otrā Adventa svece.

Tiekat mīļi gaidīti š.g. 7. decembrī plkst 14.00 Isnaudas Tautas namā.

Biruta Jermaka,

Isnaudas Tautas nama vadītāja

coloring.cool