LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Turpinās handbola Virslīgas čempionāta spēles

28.janvārī SK “Latgols” abas handbola komandas atsāka cīņu Virslīgas čempionātā.

“Latgols” sieviešu komanda šajā laikā izspēlējusi 5 spēles, gūstot 4 uzvaras, tajā skaitā pret “Stopiņu NHK”, kas jau nodrošinājusi 1. vietu čempionātā. Vienīgais zaudējums piedzīvots 17. februārī spēlē pret “REIR Dobele” (33:25).

Turnīra tabulā ludzānietes pašreiz ir 2. vietā ar 23 punktiem, tuvu šim rezultātam ir jēkabpilietes, kam šobrīd ir  22 punkti. Ar 18 punktiem turnīra tabulas 4. vietā – “REIR Dobele”, ar 16 punktiem 5. vietā – “Salaspils SS”.

Tuvākā spēle SK “Latgols” sieviešu komandai :

3.martā plkst. 13.00 Ludzā – pret “Salaspils SS”.

SK “Latgols” vīriešu komanda dalību SynotTip handbola Virslīgas čempionātā turpina ar zaudējumiem, kas piedzīvoti visās 4 spēlēs kopš 28. janvāra: zaudējums komandai “Celtnieks Rīga” ar rezultātu 20:22, HK “Ogre/Miandum” – 25:35, “Dobeles Tenax” – 36:23, “Celtnieks Rīga” – 29:24.

Turnīra tabulā SynotTip Virslīgas 1. posmā (cīņā par 1. – 4. vietu) SK “Latgols ir 4. vietā ar 3 punktiem. Tikpat punktu ir HK “Ogre/Miandum”, bet ogrēnieši šobrīd ir 3. vietā. Līderis ir “Dobeles Tenax” ar 12 punktiem, 2. vietā šobrīd ar 8 punktiem “Celtnieks Rīga”.

Tuvākās spēles SK “Latgols” vīriešu komandai:

24.februārī plkst. 15.00 Ludzā – pret HK “Ogre/Miandum”, 3.martā Dobelē – pret “Dobeles Tenax”.

Sagatavoja

Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool