LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Tūrisma speciālistiem – mācību laiks

Aktīvā tūrisma sezona faktiski ir jau noslēgusies. Klāt ir Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” mācību un konferences laiks. Par tuvākajām iecerēm – Līga Kondrāte, LRTA “Ezerzeme” priekšsēdētāja.

Šogad esam izlēmuši organizēt dažus, bet pamatīgus kursus.

Pēdējā laikā Latgalē izkristalizējusies problēma ar kempingiem. Mums ir atpūtas bāzes vai lauku sētas, bet maz ir kempingu, kādus tos saprot un sagaida ārzemnieki. Tāpēc 25. un 26. oktobrī viesu mājā “Zaļā sala” Rēzeknē notiks kursi, kurus vadīs Latvijas kempingu asociācijas vadītāja Linda Bēce (viņai Vidzemē pieder kempings “Meža salas”) un Eiropas  kempingu asociācijas pārstāvis no Holandes. Viņi spēs izstāstīt visu par kempingiem, sākot ar tehniskiem risinājumiem un beidzot ar mūsdienīga biznesa problēmu risināšanu.

19. un 20. oktobrī asociācija “Ezerzeme” organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz Ziemeļvidzemi un Dienvidigauniju. Maršrutā būs ietverti Balvi, Stāmeriena, Alūksne, Veclaicene un Setu zeme Igaunijā.

1.novembrī plkst. 10.00 Daugavpilī “Park Hotel Latgola”telpās notiks seminārs par mūsdienās tik populāro reklāmas veidu Instagram, blogiem u.c.. To vadīs blogere Brigita Dambe. Būs arī LIAA vecākās speciālistes Leldes Beņķes lekcija.

Latgales tūrisma konference šogad notiks 10. novembrī Lūznavas muižā. Konferences pirmajā daļā – par aizvadīto sezonu un plāniem nākošajam gadam. Vidzemes augstskolas profesore Agita Līviņa pastāstīs par to, kā labāk nopelnīt laukos tūrisma jomā šodien. Andris Kucins no Latgales plānošanas reģiona izstāstīs uzņēmējiem par aktuālāko likumdošanā un projektos. Būs ari jaunumi no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras. Konferences otrajā daļā asociācijas “Lauku Ceļotājs” vadītāja Asnate Ziemele stāstīs par situāciju lauku tūrisma jomā, jaunumiem un projektiem, kas šobrīd ir LC dienas kārtībā. Nobeigumā kā allaž tiks pasniegtas balvas labākajiem Latgales tūrismā 2017.

Plašāka informācija – http://visitludza.lv

Sagatavoja Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool