LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

„TU ESI MANS DRAUGS“ – PeR un Putnu Balle koncertē Ludzā

14. oktobrī plkst. 16:00 Ludzas Tautas namā notiks dziedātāja, komponista  Mārtiņa Freimaņa atceres koncerts. Mārtiņš Freimanis (FREIMIS) saviem draugiem un klausītājiem ir atstājis milzum lielu savas pasaules skatījumu mūzikā, dzejā, māklsā un kino. Mazliet romantisks, lirisks, mazliet nerātns un nesaprasts, bet tik ļoti dažāds un daudzveidīgs.
Veidojot šo koncertprogrammu Putnu Balle un PeR uzskata, ka nav labākas piemiņas draugam, kā viņa dziesmu atskaņošana un popularizēšana dažādos koncertos, pasākumos, bez konkrēta galapunkta: Mums šobrīd ir sajūta, ka tieši tagad vajag dziedāt un turpināt nepabeigtos darbus, ierakstīt neierakstītās Mārtiņa dziesmas, kuras Mārtiņš atstāja tieši Putnu Ballei un PeR.
Grupa Putnu Balle ar Mārtiņu satikās 2002. gadā. Kopā tika radīti 2 albumi, kuru dziesmas viena aiz otras iekļuva dažādu Latvijas radiostaciju topos, tika sarīkots lielkoncerts Arēnā Rīga. 2005. gadā Valters & Kaža ar Mārtiņa Freimaņa dziesmu THE WAR IS NOT OVER uzvar Latvijas Nacionālajā Eirodziesmas Finālā. Tas bija Mārtiņa Freimaņa romantikas un lirikas laiks, ko vislabāk līdz klausītājiem aiznesa tieši Putnu Balle.
PeR un Mārtiņa ceļi krustojās 2009. gadā. Mārtiņš teica, ka PeR atgriež viņā jaunību un aizdzen depresiju. Dziesmas tiek radītas pozitīvas un enerģiskas – BUMS, PeR VARI (kas tika pabeigta pēc Mārtiņa aiziešanas jau 2011. gadā). Kā teica Mārtiņš, cilvēkiem pietrūks pozitīvisma. Nāciet, brauciet baudīsim dziesmas un atcerēsimies Mārtiņu!            
Biļetes uz koncertu 3-4 Ls vērtībā varēs iegādāties Tautas nama kasē no 11. oktobra plkst. 17:00-18:00.

Ludzas Tautas nama direktore V. RAZUMOVSKA

coloring.cool