LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Rīt skatieties 2.raidījumu ciklā “Sūpluok Latgolai”

Jau vēstījām, ka “Sūpluok Latgolai” – tas ir jauns desmit raidījumu cikls par Latgales reģiona cilvēkiem, par aktuālo un notiekošo tieši šeit un tagad, ko veido SIA “Latgales reģionālā televīzija”. Desmit raidījumu gaitā tiks skatītas pilnīgi savstarpēji nesaistītas un atšķirīgas tēmas sākot ar arhitektūru un vēsturi līdz pat lauksaimniecībai, mūzikai un jaunākajām inovācijām.

Galvenais raidījuma mērķis ir būt “sūpluok” jeb blakus/tuvāk gan raidījuma varoņiem, gan skatītājiem. Ikreiz izvēlētie temati tiks rādīti no diviem skatupunktiem. Raidījuma valoda ir latgaliešu, tā saglabājot un popularizējot to ne tikai Latgalē, bet arī visā Latvijā.

Šobrīd top 2. raidījuma cikla “Sūpluok Latgolai” raidījums, kura tēma ir inovācijas un zinātne. Tā laikā viesosimies pie Latgales Zoodārza saimnieka Mihaila Pupiņa, ar kuru kopā meklēsim purva bruņurupučus pašā Baltkrievijas pierobežā, kā arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pārstāvji stāstīs vairāk par inženierzinātnēm un laboratorijām.

Pirmo raidījumu cikla “Sūpluok Latgolai” raidījumu skatieties jau 19. jūnijā kanālā RE:TV pl. 21:00 un kanālā TV24 20. jūnijā pl. 15:30. Dienu vēlāk raidījums būs atrodams arī interneta vietnē www.youtube.com, kā arī Latgales reģionālās televīzijas mājaslapā www.lrtv.lv un www.facebook.com kontā.

Raidījumi top konkursa “Par raidījumu veidošanu latviešu valodā 2018. gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” gaitā un to finansē Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome.

Ausma Sprukte,

LRT žurnāliste, raidījuma “Sūpluok Latgolai” veidotāja

Video

coloring.cool