LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
27°C
 
A A A

Tikšanās ar Leonardu Laganovski, izstādes “Pirmizrāde” autoru

16. jūnijā plkst. 17.00, Latgales vēstniecības GORS Mākslas galerijā tiks aizvadīta tikšanās ar mākslinieku, izstādes “Pirmizrāde” autoru Leonardu Laganovski. Ieeja notikumā bez maksas.

Latgales vēstniecības GORS Mākslas galerijā no 26. aprīļa līdz 20. jūnijam tiek eksponēta Leonarda Laganovska izstāde “Pirmizrāde”. Tajā dominē māksliniekam raksturīgais ironiskais skatījums uz pasauli.

Latgales vēstniecības GORS Mākslas galerijas izstādē “Pirmizrāde” iekļautie Leonarda Laganovska darbi tapuši divos pēdējos gados, laikā, kad pasaule nostājusies uz neatgriezeniska pārmaiņu ceļa. Tomēr vispārcilvēciskās vērtības, kuras Laganovskis pārstāvējis visas savas daiļrades laikā, palikušas nemainīgas. Nemainīga, savā mainīgumā, saglabājusies arī mākslinieka izteiksmes valoda. Leonards Laganovskis tiek dēvēts par pārliecinošu konceptuālistu, tātad mākslinieku, kurš noraida vizuālās realitātes atveidojumu vai arī pakļauj to ideju sistēmiskai izpratnei. 

Mākslinieks īpaši gaida un ir sagatavojis meistardarbnīcu Ludzas bērniem un jauniešiem, jo pats ir dzimis Ludzā.

Vairāk informācijas par izstādi: ŠEIT

coloring.cool