LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 03. decembris
Raita, Jogita, Evija
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Tiks vākti ziedojumi Ludzas Lielās sinagogas attīstībai

Sinagoga_07-2016_S_Rimsa (2)Ludzas novada domes sēdē šī gada 25. augustā tika apstiprināts Nolikums “Par ziedojumu vākšanu Ludzas Lielās sinagogas attīstībai”.

Ziedojumi nepieciešami sinagogas ekspozīciju papildināšanai nākotnē. Nolikums nosaka kārtību, kādā Ludzas novada pašvaldība vāc ziedojumus Ludzas Lielās sinagogas attīstībai. Par ziedojumu vākšanas procesa norisi atbild pašvaldības izpilddirektors, ar viņa rīkojumu tiek izveidota ziedojumu uzskaites komisija (ne mazāk kā 3 locekļi).

Ziedojumus pašvaldība var saņemt caur ziedojumu kasti, kas būs novietota Ludzas Lielajā sinagogā, vai ar naudas ieskaitījumu pašvaldības ziedojumu kontā. Ziedojumu kasti komisija atvērs slēgtā telpā 1 reizi ceturksnī, sastādot attiecīgu aktu. Šī summa tiks iemaksāta pašvaldības ziedojumu kontā. Ārvalstu valūtā saņemtie ziedojumi tiks konvertēti eiro.

Pašvaldības bankas konta rekvizīti naudas līdzekļu ziedojumiem:

Ludzas novada pašvaldība. Reģistrācijas numurs 90000017453. Raiņa ielā 16, Ludza, LV-5701. Banka: AS „Citadele banka”. Kods PARXLV22. LV64PARX 0002 2402 7000 4. Jānorāda maksājuma mērķis: Ziedojums Ludzas Lielās sinagogas uzturēšanai.

Ziedojumu vākšanas laiks – no š.g. 1. septembra līdz 2021. gada 31. decembrim.

Sagatavoja Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

NOLIKUMS “PAR ZIEDOJUMU VĀKŠANU LUDZAS LIELĀS SINAGOGAS UZTURĒŠANAI”

coloring.cool