LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Tiek veidota priekšlaikus dzimušo bērnu zīmējumu izstāde

2017.gada 17.novembrī pulksten 15.00 Rīgas Lutera baznīcas draudzes centrā, Torņkalna ielā 5, tiks atzīmēta Pasaules priekšlaikus dzimušo bērnu diena. Pasākumu iecerēts atklāt ar priekšlaikus dzimušo bērnu radošo darbu izstādi. Ja Jūsu bērns ir piedzimis agrāk vai zināt kādu, kurš pasteidzies ierasties šai pasaulē pirms laika, aicinām līdzdarboties pasākuma tapšanā un iesūtīt bērnu radošos darbiņus līdz š.g. 31. oktobrim.

Tas var būt zīmējums, kolāža, instalācija, dzejolis vai jebkāda cita veida radošs darbs. Darbiņu fotogrāfijas lūdzam sūtīt uz [email protected] (mēs tās izdrukāsim un noformēsim) vai pa pastu uz adresi “Divi gani,” Brīvības iela 23, Ogre, LV – 5001. Lūdzam norādīt bērna vārdu, šī brīža vecumu, kā arī nedēļu, kurā bērniņš piedzima. Izstādes mērķis ir dalīties pozitīvās emocijās un parādīt, ka arī priekšlaikus dzimušie bērni ir ļoti talantīgi un spējīgi.

Savukārt tiem bērniem, kuriem patīk dziedāt, dejot vai skaitīt dzejoļus, ir iespēja pieteikties dalībai koncertā “Es piedzimu agrāk”, kurā uzstāsies bērni un pieaugušie, kas reiz pasteidzās ierasties šai pasaulē. Ja vēlaties pieteikt bērna priekšnesumu, sūtiet informāciju ar bērna vārdu, vecumu un priekšnesuma veidu uz iepriekš minēto e-pasta adresi, norādot arī savu kontakttālruni.

Pēc koncerta ikviens varēs līdzdarboties muzikālajā nodarbībā, ko vadīs mūzikas studijas “Orff” pasniedzēja Rebeka Arhipova, kā arī iesaistīties dažādās rotaļās un baudīt nesteidzīgas sarunas pie kliņģera un tējas tases.

Pasākuma laikā priekšlaikus dzimušo bērnu vecākiem būs iespēja uzzināt vairāk par nesen izveidotās biedrības “Esmu klāt” mērķiem un tuvākajām iecerēm, un kļūt par šīs organizācijas biedriem.

Uz tikšanos 17. novembrī pulksten 15.00 Rīgas Lutera draudzes namā!

Vairāk informācijas par priekšlaikus dzimušu bērnu aprūpi un dažādām aktualitātēm atradīsiet mājaslapā www.piedzimuagrak.lv

Informāciju sagatavoja Elīna Zelčāne

coloring.cool