LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Tiek atklātas zādzības un izņemta marihuāna

Laika posmā no šā gada 8. līdz 16. augustam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 90 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 10 zādzībām (tai skaitā 1 – no veikala, 2 – no dzīvokļa vai mājas, 1 – no piemājas saimniecības), 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 sadzīves konfliktiem un 15 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 13 kriminālprocesi, sastādīts 41 administratīvā pārkāpuma protokols, tai skaitā 4 nelikumīgas alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 49 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 transportlīdzekļu vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā 1 automašīnas vadītājs un 5 riteņbraucēji). Ludzas iecirkņa apkalpojamā teritorijā reģistrētas 7 avārijas. Vienā ceļu satiksmes negadījumā cieta pasažiere, bojā gājušo nav.

 

Augustā jau 3 gadījumi, kad tika atrasta kara laika nesprāgusi munīcija

1. augustā ap plkst. 16:30 Ciblas novadā Blontu pagasaā c.Degļova ceļa malā zem augošā koka atrasti 2 kara laika lādiņi.

Otrs gadījums reģistrēts 4. augustā: ap plkst. 16:25 Ciblas novada Līdumnieku pagasta c.Līdumnieki Līvānu ielā kādas privātmājas pagalmā tika atrasts spridzeklis – kara laiku granāta.

Pēdējais gadījums konstatēts 6. augustā ap plkst. 11:30, kad Kārsavas novada Salnavas pagasta c.Rogi uz lauka atrasts 1 kara laika lādiņš.

Visos gadījumos paziņots NBS Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas sapieriem.

 

Atklāta zādzība no mājām Briģos

Naktī uz 6. augustu ap plkst. 02:15 Ludzas novadā Brigu pagastā c.Briģi kāda persona, izņemot loga stiklu, iekļuva mājā. Kamēr saimnieki gulēja, garnadzis ātri pārmeklēja māju un nozaga naudu, kopā – 160 euro. Izmeklēšanā noskaidrots, ka iespējams ar minēto zādzību ir saistīts kāds 1995.gadā dzimušais jauns vīrietis, kas slēpjas no policijas. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, š.g. 8. augustā policijas darbiniekiem izdevās viņu aizturēt. Tiesa aizdomās turētai personai ir piemērojusi apcietinājumu. Drošības līdzeklis ir bargs, ņemot vērā to, ka šis vīrietis agrāk ir vairākkārt nonācis policijas redzeslokā par dažādu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Šā gada aprīlī viņš bija atbrīvots no ieslodzījuma vietas, un atkal ir paspējis izdarīt vēl 2 zādzības.

 

Ludzā atrasta un izņemta marihuāna

Marihuana_LudzaVeicot darbu narkotisko vielu nelikumīgas aprites apkarošanas jomā, š.g. 9. augustā Ludzā, Baznīcas ielā pie kādas mājas dārzā Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki atrada un izņēma 9 augošus un 8 kaltētus marihuānas augus. Uzsākts kriminālprocess. Aizdomās turētais ir 1966.gadā dzimušai ludzānietis, kas agrāk ir vairākkārt nonācis policijas redzeslokā par dažādu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu, tai skaitā saistībā ar narkotiskām vielām. 

Policija vērš iedzīvotāju uzmanību tam, ka marihuānu ir iespējams izaudzēt ne tikai siltumnīcās, bet arī brīvā dabā, piemērām, mežā vai laukā. Lūdzam būt vērīgiem un ziņot policijai par tādiem atradumiem nekavējoties pa tālr.: 110, 27894783. Anonimitāte garantēta.

Informāciju sagatavoja

Jeļena Rutkovska,

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool