LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Tavas skaistākās brīvdienas Latgalē 2011

Uz Starptautisko tūrisma izstādi Balttour 2011 š.g. 10. – 13. februārī Ķīpsalas izstāžu kompleksā dodas Ludzas novada Tūrisma informācijas centra speciālisti, informēja Ludzas TIC vadītāja Līga Kondrāte.

Kopā ar Latgales novada tūrisma speciālistiem stendā strādās mūsu sadarbības partneri no tūrisma galamērķiem Bella Dvina (Baltkrievija), Baltic lakes (Lietuva) un ST. Pēterburgas. Izstādes apmeklētājiem piedāvāsim ne vien jaunos tūrisma produktus, jaunos bukletus un tūrisma kartes, bet arī nobaudīt kulināro mantojumu, paklausīties Ilžas Sovvaļnīku dziesmas, noskatīties Baltinavas aktieru izrādi Latgola.lv. Tiks organizēta speciāla akcija – T-kreklu ar latgaliskiem (sālītiem) izteicieniem izsole. Citu Latgales amatnieku starpā piedalīsies arī Ludzas amatnieki.