LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Tapusi īsfilma “Ko lasa ludzānieši” (video)

Screenshot_123. aprīlī tiek atzīmēta pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības diena. Par godu šai dienai un Bibliotēku nedēļas ietvaros Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka sadarbībā ar Ludzas Bērnu un jauniešu centra videopulciņa vadītāju Edmundu Kadakovski un tā dalībniekiem Raivi Isakoviču, Andri Leščinski un Agnesi Kalvīti izveidoja videofilmu, kurā Ludzā pazīstami cilvēki ieteica savas mīļākās grāmatas.
Intervējamo skaitā bija Alīna Gendele, Ludzas novada domes priekšsēdētāja, Juris Atstupens, Ludzas medicīnas centra valdes loceklis, Cira Tolordava, skolniece, dziedātāja, vairāku starptautisko konkursu laureāte, pilsētas izglītības iestāžu darbinieki, kā arī jaunieši – aktīvi sabiedriskās dzīves dalībnieki.
Paldies visiem par atsaucību un ziedoto laiku!

Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas direktore
Inta Kušnere

Filma “Ko lasa ludzānieši”

coloring.cool