LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
5°C
 
A A A

Tapis vēl viens fotoalbums par Ludzu

Izdots vēl viens Ludzas 840. gadadienai veltīts poētisks fotoalbums. Tā nosaukums „Ludza gadalaikos” atklāj izdevuma būtību. Grāmatā četrās tās nodaļās skatāmas fotogrāfijas, kas ataino mūsu pilsētas ainavas visos gadalaikos, kultūras dzīves notikumus. Albuma autori ir Aleksandrs Dukšts un Ludmila Korzunova, izmantotas arī fotogrāfijas no Ludzas novada pašvaldības arhīva.  

Ludzānietis Aleksandra Dukšts ar fotografēšanu nodarbojas jau sen, viņa fotogrāfijas izmantotas vairākos izdevumos. Ludmila Korzunova ir dzimusi ludzāniete, Ludzas vidusskolu pabeigusi 1964. gadā, tagad ir rīdziniece, bet mīlestību pret savu dzimto pilsētu saglabājusi visu mūžu.

Grāmatā pie fotogrāfijām noskaņas radīšanai ir izmantota J. Arbuzovas, V. Borovika, B. Martuževas, A. Rancānes, J. Tabūnes, V. Urtānes, A. Vējāna, A. Vilnes dzeja par Ludzu.

Grāmatas izdošanu finansēja Ludzas novada pašvaldība, tā ir apskatāma Ludzas bibliotēkā.

Autori piesaistīja sponsorus no privātā sektora un iespieda fotoalbuma papildus eksemplārus. Pateicoties tam grāmatu tagad var iegādāties veikalā “Sākums A” Ludzā.

Vanda Žulina

Informācija aktualizēta 22.08.2017. plkst. 16:50

coloring.cool