LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Talkas Ludzas novadā

Aicinām Jūs un jūsu draugus piedalīties gardajā “CIDO+Mangaļi” un “Lielās talkas” organizētajā konkursā Sulīgākais talku video! lai arī citiem parādītu paveikto un citus iedvesmotu, ar saviem darbiem!

Konkursa uzvarētajam (-iem) CIDO dāvinās 100 litrus sulas un unikālu iespēju kopā ar draugiem doties ekskursijā uz sulu ražotni, lai savām acīm aplūkotu kā top Latvijā iecienītākās sulas.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

1. Jānofilmē neliels video par Lielās Talkas aktivitātēm – sirsnīgām, atraktīvām, interesantām! Tās var būt arī pārsteidzošākās vides pārvērtības, “atkritumu kaudzi” pārvēršot tīrā un sakoptā vidē, kolektīvs, kas ar patiesu prieku un entuziasmu metas iekšā darbos vai kāds interesants un neparasts notikums Lielās Talkas gaitā.

2. Video var tikt veidots kā reportāža, intervija, stāsts, lomu spēles, fotogrāfiju kolāža u.c. veidos. Tam jābūt 1-3 minūtes garam, nepārsniedzot 100 MB apjomu.

3. Video ievietot Delfi.TV līdz 3.maijam.

Konkursa nolikums

coloring.cool