LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Taivānas valdība ar Taipejas Misijas Latvijā starpniecību dāvina 11 Latvijas pašvaldībām elektrības ģeneratorus

16.jūnijā Ķīnas Republikas Taivānā valdības vārdā Taipejas Misija Latvijā un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) pasniedza dāvinājumu 11 Latvijas pašvaldībām – elektrības ģeneratorus. Šis dāvinājums nonāca pie tām pašvaldībām, kuras šajā ziemā vissmagāk cieta no sniega radītajiem zaudējumiem. Dāvinājumu saņēma arī Ludzas novada pašvaldība. Pasniegšanas ceremonijā Ludzas novada pašvaldību pārstāvēja izpilddirektora vietnieks Fridijs Bokišs.
Ģenerators tiks nodots lietošanā bērnu namam-patversmei “Ābelīte”, kurai ir jānodrošina darba nepārtrauktība un kura atrodas novada lauku teritorijā.
Foto: Dāvinājuma pesniegšanas ceremonijā, autors – I. Mutjanko