LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
13°C
 
A A A

Swedbank “E-prasmju skolā” sagatavos ērtākai pārejai uz eiro

Swedbank rudens/ziemas sezonas “E-prasmju skolas” apmācībās visā Latvijā sniegs padomus un praktiskas apmācības, lai palīdzētu ikvienam laikus sagatavoties ērtākai pārejai uz eiro. Vairāk nekā 150 apmācībās ikviens varēs apgūt prasmes, kā izmantot e-risinājumu priekšrocības. Šīs prasmes patlaban nozīmē ne tikai ērtāku un izdevīgāku finanšu ikdienu, bet arī iespēju pārcelties uz jauno valūtu maksimāli ērtā veidā.

Jaunās sezonas apmācībām klienti jau var pieteikties no šodienas Swedbank Telefonbankā, zvanot pa tālruni 67444444. Nodarbību vietas un laiki ir atrodami arī Swedbank mājas lapā. Līdzšinējā pieredze liecina par aktīvu iedzīvotāju interesi visā Latvijā, īpaši aktīvi „E-prasmju skolas” apmeklētāji ir senioru vecuma interesenti.

“Eiro ieviešanas diena arvien straujāk tuvojas, un, gudri plānojot savu rīcību, mums ir visas iespējas šo procesu veikt maksimāli ērti. Jo mazāk cilvēks ikdienā rīkojas ar skaidru naudu, jo ērtāka būs pāreja uz eiro. “E-prasmju skolā” palīdzam attīstīt mūsdienīgus finanšu paradumus, kuri palīdz arī vienkāršot ikdienu un taupīt naudu savā ikdienā,” stāsta Ģirts Bērziņš, Swedbank valdes loceklis Latvijā un Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs.

Par Swedbank “E-prasmju skolu”

Swedbank “E-prasmju skolas” apmācības veido teorētiskā un praktiskā daļa. Pirmajā daļā bankas speciālisti iepazīstina ar dažādām iespējām, kā iedzīvotāji sev ērtā un izdevīgā veidā var izmantot bankas pakalpojumus. Savukārt praktiskajā daļā “E-prasmju skolas” dalībnieki ir aicināti apgūt internetbankas lietošanas pamatus, kur jau šobrīd pieejami 218 bezmaksas ikdienas pakalpojumi.

 

Papildu informācijai:

Kristīne Jakubovska

Swedbank preses sekretāre, eiro projekta komunikācijas vadītāja

Tālr.: 67444560, 29128208

[email protected]

coloring.cool