LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
15°C
 
A A A

Svinīgi tiks atklāts rekonstruētais Latgales ielas posms

Pabeigti Latgales ielas posma no Krāslavas ielas līdz Stacijas ielai rekonstrukcijas darbi Ludzā. Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī plkst. 15:00 notiks rekonstruētā Latgales ielas posma atklāšana.

Pasākuma norise:

14:45 Pulcēšanās autoparādei (aicināti piedalīties retro auto, neparastu spēkratu, kā arī citu transporta līdzekļu īpašnieki). Reģistrācija un autoparādes atšķirības zīmju saņemšana. Krāslavas un Latgales ielas krustojums.

15:00 Svinīga lentes pārgriešana – rekonstruētās ielas atklāšana. Krāslavas un Latgales ielas krustojums.

15:10 Autoparādes sākums. Maršruts: no Krāslavas ielas līdz Skolas ielai.

15:20 Svinīgas uzrunas un ielas iesvētīšana. Loterija autoparādes dalībniekiem. Latgales ielas posmā no Skolas līdz Stacijas ielai.

Pasākuma turpinājumā –

16:00 Svētku koncerts Ludzas Tautas namā, kurā piedalās īpašie viesi – Robežsargu koris, Tihovsku ģimene un Salnavas kapela “Sābri”.

Latgales ielas posma rekonstrukcija veikta Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta „Satiksmes infrastruktūras sakārtošana Ludzas pilsētas un apkārtējo teritoriju pieejamības veicināšanai” (Nr. 3DP/3.6.2.1.0/11/IPIA/VRAA/002) ietvaros.

coloring.cool