LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
11°C
 
A A A

Svinēsim Latvijas valsts svētkus kopā!

Ik gadu 11. novembrī Lāčplēša dienā visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku 1919. gadā. Par skaistu  tradīciju Ludzā kļūst notikums, kad Lāčplēša dienā – 11. novembrī kopā ar robežsardzi, jaunsargiem, skolu jaunatni, pilsētas iedzīvotājiem lāpu gājienā apliecinām, ka mēs lepojamies ar latviešu strēlnieku pulku karavīriem, kuri piedalījās Latvijas brīvības cīņās un sekmēja Latvijas valsts nodibināšanu.  

Lāpu gājiens 11. novembrī plkst. 17.00 sāksies no  Ludzas pilsētas ģimnāzijas, virzīsies pa Skolas, Kr. Barona, Stacijas ielu un noslēgsies pilsētas laukumā ar svinīgo brīdi “Ar gaismu sirdī”.

Un tad jau klāt 18. novembris, kad visa Latvija svinēs savas valsts dzimšanas dienu. Svētku koncertu „Mana tauta, mana zeme” Ludzas Tautas namā 18. novembrī plkst. 15.00 dāvās viesmākslinieki no Rīgas.

Nāciet, būsim kopā koncertā, kurā godināsim Ludzas novada Goda pilsoni, kā arī sumināsim Gada cilvēku 2017 visās nominācijās.

Ludzas Tautas nama direktore Valentīna Razumovska

Janas Merkulovas zīmējums (Istras vidusskola)

coloring.cool