LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu kopā!

Pelēkas ir novembra dienas. Pelēks bija valsts dzimšanas rīts 1918. gada 18. novembris. Bet tie, kas pulcējās pie tā šūpuļa, bija pilni iekšējās kvēles. Kas gan bija pirmajā dienā Latvijas valsts? Tikai vārds, elpa, kas sasilda. Tie, kas sapņoja par neatkarīgu Latviju, gan ticēja, ka šai siltajā elpā uzplauks rozes. Bet pirms tam bija jāiztur grūti pārbaudījumi. Un glāba tikai ticība savai tautai un sev. Vai arī šobrīd, pēc 93. gadiem neatkārtojas kaut kas līdzīgs? Arī tagad, pēc daudziem gadu desmitiem, mūs stiprus dara cerība, ticība valstij un pats galvenais pašiem sev. Un lai kā arī gribētos gausties, izkliegt sāpi un pāridarījumu, bet svētki nāk un mums jābūt vienotiem, jo svētki dara mūsu ikdienu gaišāku un skaistāku. Jau 17. novembrī plkst.18:00, kad Ludzas Tautas namā svinēsim mūsu valsts dzimšanas dienu, domāsim labas domas par savu zemi, tautu, par cilvēku līdzās. Svētku koncertā būsim kopā ar Ludzas novada pašvaldības amatierkolektīvu dalībniekiem, kuri mūs priecēs ar dziesmu, deju un mūziku. Svētkos mūs sveikt ieradīsies ar draugi no Baltkrievijas pilsētas Glubokoje. Šogad svētkos sumināsim dažādās nominācijās “Ludzas novada Gada cilvēks” uzvarētājus! Nāciet uz svētku koncertu, baudiet mākslu! Pēc svētku koncerta aicinām visus piedalīties groziņballē kopā ar estrādes ansambli.
Gribu no sirds visiem novēlēt, lai mums visiem cilvēku labie vārdi un darbi dod spēcīgu pozitīvo enerģiju, kas attiecīgi ietekmēs valsts labklājību. Atcerēsimies Kr.Valdemāra teicienu: “Pati laime nekas cits nav, kā priecīga sirds un mundrs gars”. Meklējot mieru un svētkus savai sirdij, aicināsim to darīt arī līdzcilvēkus. Lai mums visiem ir gaiši un priecīgi svētki un uz tikšanos Tautas namā 17. novembrī.

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA