LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
25°C
 
A A A

Svētku koncerts “Daudz laimes, Latvija!” Pureņos

pureni119. novembrī Pureņu pagasta Tautas nama zālē pulcējās pagasta iedzīvotāji un ciemiņi uz svētku koncertu “Daudz laimes, Latvija!”, veltītu Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai.

Apsveikt svētkos bija uzaicināti Rēzeknes novada Pensionāru dienas centra vokālais ansamblis “Zelta rudens” un dramatiskais pulciņš “Kur gan citur?”. Ansamblis izpildīja mums visiem zināmās latviešu un latgaliešu tautasdziesmas. Līdz ar to koncerts izvērtās īpaši sirsnīgs, jo tie, kas vēlējās, varēja dziedāt līdzi. Savukārt dramatiskais pulciņš nodemonstrēja humora pilnu skeču ar nosaukumu “Kas tur?”. Arī Pureņu pagasta jaunieši izteica novēlējumus Latvijai.pureni3

Koncerta ietvaros notika svinīga godināša pilngadības svētkos. Šogad 18 gadu jubileju Pureņu pagastā svinēja Laila Lotāne – šarmanta, interesanta un mazliet neparasta būtne ar izteiktām līdera dotībām. Apveltīta ar labu gaumi, radoša un azartiska – tā par viņu pastāstīja draugi un kaimiņi.

pureni2Koncerta izskaņā, kā nelielu pārsteigumu, visi tā dalībnieki saņēma vitamīniem bagātu rudens karali – ābolu un karodziņu valsts krāsās. Vēlāk pagasta iedzīvotāji un ciemiņi vienojās kopīgā dziesmā ar nosaukumu “Skaidrā volūda”, kas šo koncertu padarīja īpaši sirsnīgu un emocionālu.

Daudz laimes Tev svētkos, Latvija!

Ruta Zaiceva,

Pureņu pagasta bibliotēkas vadītāja

coloring.cool