LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Svētdien “Latgolam” izšķiroša spēle par bronzu

30.aprīlī SynotTip handbola Virslīgas bronzas sērijas otrajā spēlē “Ogre/Miandum” savā laukumā ar 32:25 apspēlēja Ludzas “Latgolu”, sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-1.

Tādējādi sērijas trešā spēle notiks šo svētdien, 14. maijā, Ludzā.
Sērijas pirmajā spēlē Ludzā “Latgols” izcīnīja uzvaru ar 32:29.

Otrajā spēlē ogrēniešiem nevarēja joprojām nevarēja palīdzēt Artis Kurmēns, un arī ludzānieši nespēlēja optimālajā sastāvā – jau spēles sākumā potīti izmežģīja Austris Tuminskis un turpinājumā vairs nespēlēja, bet Jānis Pavlovičs uz spēli nepaspēja darba dēļ. Neskatoties uz to, spēli pārliecinoši iesāka ludzānieši, izvirzoties vadībā ar 4:1, taču pakāpeniski spēles gaita izlīdzinājās un puslaika vidū ogrēnieši jau bija līdzsvarojuši rezultātu. Puslaiku minimālā vadībā noslēdza “Ogre/Miandum” – 13:12. Otrā puslaika sākumā ogrēnieši panāca +2, taču “Latgols” ātri vien līdzsvaroja rezultātu. Turpinājumā gan arvien pārliecinošāk spēlēja laukuma saimnieki, kas atguva vadību un īsi pēc puslaika vidus pirmoreiz ieguva četru vārtu pārsvaru – 23:19. Spēles beigu daļā ogrēniešu pārsvars pieauga vēl straujāk, vienubrīd sasniedzot par +9, bet visā spēlē mājinieki bija pārāki ar 32:25.

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool