LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Mostly sunny
30°C
 
A A A

Sveicināts topošais pirmsskolas skolotāj!

LU Jēkabpils filiāle aicina domāt par iespēju studēt studiju programmā: 

PIRMĀ LĪMEŅA PROFESIONĀLĀ AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS STUDIJU PROGRAMMA “PIRMSSKOLAS SKOLOTĀJS” 

Koledžas un bakalaura līmeņa studiju programmām pieteikties elektroniski varēs no 28. jūnija līdz 12. jūlijam plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Apstiprināt elektronisko pieteikumu vai pieteikties uz vietas augstskolās, kas piedalās vienotajā uzņemšanā, varēs no 6. līdz 12. jūlijam. Pieteikties un apstiprināt elektronisko pieteikumu varēs Latvijas Universitātes Jēkabpils filiālē, Rīgas ielā 210A un citos uzņemšanas punktos. 

Pirmā līmeņa profesionālā studiju programma “Pirmsskolas skolotājs” ir konceptuāli jaunas kvalitātes studiju programma pirmsskolas skolotāju izglītības īstenošanai. Studiju programma paredz kvalificētu, aktuālajām prasībām izglītībā un darba tirgum atbilstošu pirmsskolas skolotāju izglītošanu. Pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programma “Pirmsskolas skolotājs” orientēta uz pirmsskolas skolotājam nepieciešamo profesionālās kompetences apguvi darbam pirmsskolas izglītības iestādēs vai citās ar pirmsskolas izglītību saistītās valsts vai privātās struktūrās, kā arī uz atbalstu studentu pašrealizācijai un profesionālās identitātes attīstībai mūžizglītības kontekstā. 

Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas absolventiem iespējams iegūt bakalaura grādu izglītībā, turpinot apgūt profesionālās bakalaura studiju programmas “Sākumizglītības skolotājs” saturu, sākot ar 3.studiju gadu. 

KĀDAS IESPĒJAS PASTĀV PĒC STUDIJU BEIGŠANAS? Darba iespējas pirmsskolas izglītības iestādēs vai citās ar pirmsskolas izglītību saistītās valsts vai privātās struktūrās. 

CIK ILGI JĀSTUDĒ? Nepilna laika klātiene – 5 semestri (2,5 gadi) 

KĀDA IR STUDIJU MAKSA? NLK – 1550 € gadā 

IEGŪSTAMAIS GRĀDS – Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un kvalifikācija Pirmsskolas skolotājs. 

Kontaktinformācija: https://www.jekabpils.lu.lv/par-mums/kontakti/

NĀC studēt LU Jēkabpils filālē!

Informāciju sagatavoja Latvijas Universitātes Jēkabpils filiāles LU Jēkabpils filiāles direktore
Daina Spuriņa

coloring.cool