LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Sveicam robežsargus profesionālajos svētkos!

VRS priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars ir teicis: – Mūsu dienests rit nepārtraukti – 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Mūsdienu straujajā ikdienas dzīves ritmā robežsargu darbs sabiedrībā bieži vien netiek pamanīts, taču katram no mums ir svarīgi apzināties, ka tas ir mūsu dzīvesveids, un mums uzticēto misiju jācenšas veikt pēc tīrākās sirdsapziņas.

Ludzas novada pašvaldība pievienojas šiem vārdiem un sveic Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes un Aviācijas pārvaldes robežsargus un robežsardzes veterānus Robežsargu dienā!

Paldies jums par dienestu Valsts robežas sardzē!

Vēlam panākumus profesionālo pienākumu veikšanā, stipru veselību un ģimenes atbalstu!

Edgars Mekšs,

Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

coloring.cool