LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Svarcelšanas čempionātā – sudraba un bronzas godalgas

12. novembrī Ludzā notika Latvijas čempionāts svarcelšanā  jauniešiem un jaunietēm atsevišķās disciplīnās: raušanā un grūšanā. Ludzā ieradās svarcēlāji vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Bija pārstāvētas vairākas Latvijas pilsētas: Daugavpils, Dobele, Ogre, Balvi, Saldus un Ludza. 

Ludzā šai dienā varēja satikt arī mūsu valsts titulētāko svarcēlāju Viktoru Ščerbatihu.

Jaunie Ludzas svarcēlāji šoreiz visbiežāk ieguva sudraba un bronzas medaļas. II vietu savā svara kategorijā izcīnīja Iļja Bobkovs, Ritvars Zaharāns, Vlads Prokofjevs, Kristīne Skabeiķe, Eriks Filipčenko. III vietā – Vitālijs Petrovs, Lauris Ruško, Kirils Kravcovs, Andris Tutins, Diāna Černihoviča, Arturs Zaharāns.

I vietu šoreiz izcīnīja tikai mūsu Linda Sprūža. Viņai ir labākais rezultāts starp visām meitenēm, kas piedalījās sacensībās.

Korespondente Vanda Žulina

coloring.cool