LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Mostly cloudy
17°C
 
A A A

Svarcēlāji tiek pie uzvarām Dobelē

9. un 10. oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos (raušanā un grūšanā), kurā panākumus guva Sporta kluba ”Vārpa” svarcēlāji, kas mājās atgriezās ar godalgotām vietām.

Rezultāti:

Ksenija Lipste ieguva 1. vietu;

Kristiāna Lazovska ieguva 3. vietu, uzstādot deviņus Latvijas rekordus;

Vitālijs Petrovs svara kategorijā līdz 67kg ieguva 2. vietu;

Daniels Rudovičs svara kategorijā līdz 73kg ieguva 3. vietu. 

Čempionātam jauniešus sagatavoja treneri: S. Lazovskis, D. Žulins, V. Dolgilevičs. 

Treneris Viktors Dolgilevičs ir gandarīts par jauniešu sasniegumiem, tāpat treneris izteica pateicību pašvaldībai par atbalstu, ko tā sniedz jaunajiem sportistiem. Čempionātā jaunieši satika arī svarcēlāju Artūru Plēsnieku, Tokijas olimpisko spēļu laureātu, bronzas medaļas ieguvēju. 

Vīriešiem sacensības notika astoņās svara kategorijās: līdz 61kg, 67kg, 73kg, 81kg, 89kg, 96kg, 102kg un virs 102kg. Sievietes startēja vienā grupā un uzvarētāja tika noskaidrota pēc Sinklera punktu tabulas.

Apsveicam un lepojamies ar  sasniegumiem, novēlam panākumus arī turpmāk! 
 
Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Sabiedrisko attiecību speciāliste
coloring.cool