LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

SUPERVARONIS AUGUSTIŅŠ Ludzā!

62137__5153e4058b6a1.jpg8. aprīlī plkst. 10.30 aicinām skolu, pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājus un vecākus atnākt kopā ar bērniem uz Ludzas Tautas nama lielo zāli, lai kopā noskatītos muzikālu un jautru bērnu izrādi „Supervaronis Augustiņš”.

Izrādes 50 minūtēs tiek izskatīta visa problēma no sākuma līdz beigām, atrisinājums ir skaidrs un dabisks. Augusts ir skolēns, kurš dzīvo savā pasaulītē, skatās multfilmas un lasa komiksus par supervaroņiem. Ar viņu neviens nedraudzējas, skolā apsaukā par septembri, un mamma to ļoti pārdzīvo (atpazīstamas situācijas, vai ne?). Mamma cenšas panākt, lai pie Augusta ciemos nāk draugi, bet nāk tikai bezkaunīgi huligāni, no kuriem Augusts baidās. Supervaronis Edijs viņu bez uzbāzīgas didaktikas ievirza citās sliedēs, Augusts krīt otrā galējībā un kļūst pārlieku pašapzinīgs, atriebjoties visiem, kas bijuši nejauki pret viņu. Tomēr beigas, protams, ir labas. Izrāde ir pamācoša gan labajiem, gan draiskajiem bērniņiem.

Samaksa par izrādes noskatīšanos ir simboliska – tikai 0,50 Ls (pateicoties novada pašvaldības sapratnei). Ja, kādam bērniņam arī 0,50 Ls nav pieejami, tāpat nāciet mūsu pulkā!

Uz tikšanos

Ludzas Tautas nama direktore V. RAZUMOVSKA

coloring.cool