LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Stopiņu NHK trešo reizi sezonā pārspēj Latgolu

21.janvārī sieviešu handbola Virslīgas spēlēs pie panākumiem tika Stopiņu NHK un Jēkabpils sporta skolas komandas, kas pārspēja, attiecīgi, Ludzas “Latgolu” un LSPA.

Stopiņu NHK un “Latgols” trešais duelis šosezon vienlaikus bija iesildīšanās gaidāmajai LHF kausa izcīņai, kur pusfinālā savā starpā tiksies abas šīs komandas. Jāatgādina, ka Latvijas čempionātā līdz šim abos savstarpējos mačos uzvaras guva Latvijas čempiones un pašreizējās čempionāta līderes Stopiņu NHK.
Šoreiz spēli krietni pārliecinošāk iesāka “Latgols”, kas pirmās piecas minūtes uzvarēja ar 4:1, tomēr drīz vien iespēlējās arī laukuma saimnieces, kas guva piecus vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību – 6:4. Puslaika vidū Elza Seržante palielināja Stopiņu pārsvaru līdz +4, bet līdz pārtraukumam Latvijas čempionāta līdervienības atrāviens sasniedza jau septiņus vārtus – 16:9. Otrā puslaika sākumā ludzāniete Elīna Oļipova īsā laikā guva četrus vārtus, kas ļāva viešņām pietuvoties piecu vārtu attālumā (18:13), tomēr Stopiņu NHK aizvien kontrolēja notikumus laukumā. Tuvāk par pieciem vārtiem “Latgols” tā arī netika, bet puslaika vidū čempiones panāca maksimālo pārsvaru – 25:17. Visā spēlē Stopiņu NHK bija pārākas ar 31:24.

Plašāka informācija: www.handball.lv

coloring.cool