LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Partly sunny
21°C
 
A A A

Stipendija RTU pirmā kursa studentiem «Topošais profesionālis»

Toposais_Profesionalis_plakatsVidusskolēniem, kuri uzrādījuši izcilas sekmes mācībās un vēlas studēt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), bet kuriem nav pietiekama materiālā nodrošinājuma studijām, ir iespēja pieteikties stipendijai «Topošais profesionālis». Ikmēneša stipendijas 145 EUR vērtībā konkursa kārtībā tiks piešķirtas astoņiem skolēniem.

Stipendiju konkursu, veicinot izglītības pieejamību, organizē RTU Attīstības fonds sadarbībā ar AS «Olainfarm» un AS «RBSSKALS». Stipendijai «Topošais profesionālis» no 28. aprīļa līdz 31. jūlijam aicināti pieteikties Latvijas vidējās izglītības iestāžu 12. klases skolēni, kuri 2014./2015. studiju gadā vēlas studēt RTU pamatstudiju programmas 1. kursā.

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās. Pirmajā kārtā skolēnam jāiesniedz pieteikuma anketa, CV, informācija par ģimenes materiālo stāvokli, sekmes apliecinošs dokuments un motivācijas vēstule, kurā jānorāda vēlamā RTU studiju programma un jāieskicē nākotnes plāni pēc studijām. Otrā kārta notiks augustā, kad jau būs zināmi uzņemšanas rezultāti. Tad uz klātienes intervijām tiks aicināti konkursa finālisti — stipendiju pretendenti, kas jau būs kļuvuši par RTU 1. kursa studentiem.

Pretendentu sniegumu vērtēs konkursa komisija, kur ā būs pārstāvēts RTU Attīstības fonds, AS «Olainfarm», AS «RBSSKALS», kā arī RTU zinātniskais un akadēmiskais personāls. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz augusta beigām, un stipendiju ieguvēji finansiālo atbalstu saņems pirmajā studiju gadā.

Sīkāka informācija par dalību konkursā pieejama RTU Attīstības fonda mājas lapā www.fonds.rtu.lv.

coloring.cool