LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Cloudy
-2°C
 
A A A

Starptautiskais volejbola turnīrs Ludzā

Latgales reģiona attīstības aģentūra sadarbībā ar Pleskavas bērnu papildus izglītības  Valsts budžeta izglītības iestādi „ Bērnu – jauniešu sporta sagatavošanas centrs” realizē projektu ELRI-130  “Promotion of Healthy Life-Style Organizing Sport Events in Latgale and Pskov Regions” ( CrossBo Active) Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas Eiropas Kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros, vispārējais projekta mērķis –  veicināt Latvijas un Krievijas pārrobežas reģiona iedzīvotāju iesaistīšanos veselīga dzīvesveida aktivitātēs, tādējādi sekmējot integrētāku un veselīgāku sabiedrību. Projekta ietvaros plānots organizēt 17 turnīrus ( 4 basketbola, 5 volejbola, 2 telpu futbola, 2 strītbola un 2 futbola, 1 hokeja un 1 handbola) Latvijā un Krievijā, kuros    piedalīsies Latgales reģiona un Pleskavas apgabala sportistu ( vīriešu, sieviešu un jauniešu) komandas.

No 2012. gada 14. līdz 16. septembrim dotā projekta ietvaros Ludzā, Ludzas sporta hallē,  P. Miglinīka ielā 34a notiks kārtējais no projekta turnīriem – volejbola turnīrs, kurā piedalīsies komandas no Latgales reģiona un Pleskavas apgabala.  Sporta turnīrā par uzvaru cīnīsies  1996.-1997. gadā dzimušu jauniešu  komandas  no Ludzas, Rēzeknes, Daugavpils, Pleskavas, Sebežas un Pečoriem. Ielūdzam visus sporta pasākumu cienītājus un interesentus  uz svinīgo starptautiskā  volejbola turnīra atklāšanu, kura notiks 2012. gada 14.septembrī plkst.16.00 Ludzā, Ludzas sporta hallē,  P. Miglinīka ielā 34a .