LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Starptautiskais handbola turnīrs jau sācies!

Piektdienas rītā ir sācies Starptautiskais handbola turnīrs, ko Ludzas novada Sporta skola rīko jau ceturto gadu. Šogad sacensības notiek divās vecuma grupās:2001. gadā dzimušie zēni un meitenes (spēlē jaunajā hallē) un 2003. g. dzimušie zēni un meitenes (spēlē Sporta skolas zālē).  Turnīrā piedalās 26 komandas no 13 pilsētām, tai skaitā, no Maskavas, Minskas, Sanktpēterburgas.  Pārstāvētas 5 valstis: Krievija, Baltkrievija, Lietuva, Igaunija, Latvija. Ludzas godu aizstāv 4 komandas. Salīdzinot ar pagājušo gadu, komandu skaits ir lielāks, bet sacensību grupu skaits  mazāks. Līdz ar to veidojas lielāka konkurence, piemēram, 2003. g. dzimušo zēnu grupā par uzvaru cīnās 9 komandas.

Piektdien spēles abās zālēs notiek no plkst. 9.40 līdz 20.00, sestdien – no plkst.8.00 līdz 18.00, svētdien – no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Šais dienās pilsētā ir daudz  gaidītu ciemiņu. Viesu komandu sportisti dzīvo pilsētas viesnīcās, skolas internātā, arī 2. vidusskolas telpās. 

Nāciet uz spēlēm! Atbalstīsim savējos!

coloring.cool