LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
22°C
 
A A A

Sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas Ludzā nebūs

1401898072Šī gada 21. maijā Ludzas novada domē, ārkartas domes sēdes laikā tika izskatīts SIA “Joker Ltd.” iesniegums izsniegt atļauju sporta totalizatora likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Ludzā. Izvērtējot lietderības apsvērumus, tika konstatēts, ka, izsludinot publisko apspriešanu/aptauju un pēc tās noslēgšanās apkopojot viedokļus un saņemto informāciju, ir jāsecina, ka sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršana Latgales ielā 91, Ludzā, rada būtisku Ludzas novada iedzīvotāju interešu aizkārumu.

Ārkārtas domes sēdes gaitā Ludzas novada dome nolemj atteikt SIA „Joker Ltd.” izsniegt atļauju atvērt sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietu un organizēt attiecīgās azartspēles Latgales ielā 91, Ludzā.

Atgādinām, ka šī gada 24.aprīlī pašvaldības mājaslapā www.ludza.lv un Ludzas novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Ludzas novada vēstis” tika publicēta iedzīvotāju aptauja, kuras galvenais mērķis bija uzzināt, vai Ludzas novada iedzīvotāji vēlas, lai pilsētā tiktu atvērta sporta totalizatora likmju pieņemšanas vieta.

Savu viedokli par sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanu izteica 90 novada iedzīvotāji:

– 69% respondentu „pret” sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanu;

– 31 % respondentu „par” sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanu.

coloring.cool