LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Sporta diena bērnudārzu audzēkņiem

5186146715. maijā Ludzas novada Sporta skolas stadionā „Vārpa” notiks Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta diena. Sacensībās aicināti piedalīties Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu bērni. Komandas sastāvs 12 bērni (6 zēni un 6 meitenes) + mamma + tētis. Sporta dienas sākums plkst. 10:00.

Pieteikumi par dalību jāapstiprina līdz 10. maijam Ludzas novada Sporta skolā pa tel., faksu 65723240 ( arī informācija).

Sacensības organizē Ludzas novada sporta skolas treneri sadarbībā ar Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes galveno speciālistu sporta jomā A. Narnicki. Galvenais tiesnesis – Olga Neško

 

coloring.cool