LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Šovakar “Latgols” junioriem – cīņa par zeltu

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika noskaidrotas komandas, kas cīnīsies par Latvijas čempionāta 1. līgas uzvarētāju titulu. Finālā iekļuva “Celtnieks Rīga-2” un “Latgols juniori” (attēlā).

Dramatiska izvērtās spēle 15. aprīlī starp regulārā čempionāta uzvarētāju, pēdējo divu gadu čempioni Skrīveri/Aizkraukle un “Latgols junioriem”. Spēles sākumā ar 3:1 vadībā izvirzījās ludzānieši, bet vēlāk iniciatīvu pārņēma čempioni, kas 21.minūtē panāca jau +4 (16:12). Puslaika izskaņu gan veiksmīgāk nospēlēja “Latgols juniori”, noslēdzot to minimālā vadībā – 19:18.
Veiksmīgas otrā puslaika pirmās sešas minūtes ļāva ludzāniešiem pārsvaru palielināt līdz 24:19, taču pakāpeniski Skrīveri/Aizkraukle sadeldēja viesu pārsvaru un neilgi līdz pamatlaika beigām atguva vadību (31:30). Galotnē tuvāk uzvarai bija “Latgols juniori”, tomēr Skrīveri/Aizkraukle pēdējās sekundēs panāca neizšķirtu – 33:33.
Uzvarētāju tādējādi nācās noteikt pēcspēles metienos. Pirmajos piecos mēģinājumos katra no komandām realizēja trīs metienus, saglabājot neizšķirtu un turpinot izpildīt metienus līdz pirmajai kļūdai. Septītajā metienu sērijā Jāņa Kokaiņa (Skrīveri/Aizkraukle) metienu atvairīja ludzāniešu vārtsargs Rolands Ļebedevs, bet Armands Usāns meta precīzi, nodrošinot “Latgols junioriem” uzvaru un vietu finālā – 38:37.
1. līgas izšķirošās spēles notiks 21. aprīlī Aizkrauklē.

Plkst. 19:00 laukumā cīņā par bronzu dosies Skīrveri/Aizkraukle un ONSC/HK Ogre, Plkst. 20:45 par zeltu sacentīsies “Celtnieks Rīga-2” un “Latgols juniori”. Finālspēli tiešraidē demonstrēs kanāls Sportacentrs.com TV.

Virslīgā – cīņa par bronzu

Atgādinām, ka SK “Latgols” vīri cīņā par bronzu SynotTip handbola Virslīgā, tiekoties ar “Ogre/Miandum”, panākuši izlīdzinājumu. Sērijas trešā spēle notiks 27. aprīlī Ogrē.

Latvijas čempionātā sievietēm “Latgols” turpina cīņu par 3. vietu, tiekoties ar “REIR Dobele”. Spēļu kalendārs: 29. aprīlī 16:00 Ludzā, 6. maijā Dobelē, 12. maijā 15:00 Ludzā.

 

Sagatavots pēc Latvijas Handbola federācijas ziņām (www.handball.lv)

Foto: staburags.lv

 

 

coloring.cool