LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Solistu konkursā bērni dzied par dzimteni

manalatvija115. novembrī notika pirmsskolas izglītības iestāžu solistu konkurss “Draugu balsis”, kuru rīkoja Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Ludzas 4. pirmsskolas izglītības iestādi “Pasaciņa”. Konkursa tēma bija “Mana Latvija”, un konkursa mērķis – veicināt pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo attīstību, parādīt savus talantus radošajā pašizteiksmē. Piedalījās 13 solisti – bērni no 5 gadu līdz skolas vecumam, kuri uzstājās ar dziesmām par dzimteni. Konkursu vērtēja žūrija: Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne, pārvaldes galvenā speciāliste kultūras jomā Karīna Demko-Senkāne un Ludzas Mūzikas pamatskolas skolotājs Romāns Seņkovs. I pakāpes diplomu saņēma Kamilla Miklucāne, kura izpildīja dziesmu “Manā dzimtenē” (skolotāja Vija Pavlovska). II pakāpe tika piešķirta Viktorijai Kozlovskai par dziesmas “Lidojums ar gaisa balonu” izpildījumu (sk. Imants Bogomols). Savukārt III vietu ieņēma Karina Višņakova ar dziesmu “Самая счастливая” (sk. Olga Polozova).manalatvija2

coloring.cool