LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Šodien – Eiropas diena

9_maijs-eiropas-diena-logoŠodien, 9. maijā, ir Eiropas diena. Tieši pirms 63 gadiem tika sperti pirmie soļi, lai izveidotu tagadējo Eiropas Savienību, un pavisam drīz – 2015.gada 1.janvārī Latvijai būs godpilnais pienākums kļūt par ES Padomes prezidējošo valsti. Iestājoties Eiropas Savienībā, Latvija kļuva par daļu no ES lēmumu pieņemšanas procesa, prezidentūra ir Latvijas iespēja apliecināt savu atbildību un gatavību visaugstākajā līmenī iesaistīties ES pārvaldībā.

Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts izveidojis infografiku, kurā vizuālā veidā atainots, ko nozīmē Latvijas prezidentūra ES Padomē, parādītas prezidentūras sniegtās iespējas un kas aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties prezidentūras veidošanā.

http://www.es2015.lv/lv/jaunumi/97-infografiks-latvijas-prezidentura-es-padome

coloring.cool