LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
12°C
 
A A A

Sociālais dienests rīko Informatīvās dienas

965_palidzibaNo 20. līdz 22. februārim Ludzas novada pagastos tika organizētas informatīvās sanāksmes par sociālās palīdzības saņemšanas iespējām.

Iedzīvotāju biežāk uzdotie jautājumi bija par kurināmā pabalsta saņemšanas iespējām, par ceļu tīrīšanu, par GMI pabalsta aprēķināšanu, par pabalstu veselības aprūpei, par bērnu ēdināšanu citos novados. Sanāksmēs kopsummā piedalījās 143 Ludzas novada pagastu iedzīvotāji (Isnaudā – 30, Ņukšos – 6, Pildā – 10, Pureņos – 20, Cirmā – 13, Nirzā – 10, Rundēnos – 8, Istrā – 21, Briģos – 25).

Ludzā Sociālā dienesta rīkotā informatīvā sanāksme notiks šā gada 5. martā plkst. 14:00 Ludzas Tautas namā. Iedzīvotāji saņems informāciju par sociālās palīdzības saņemšanas iespējām un veiktajiem grozījumiem Ludzas novada pašvaldības Saistošajos noteikumos Nr.9 „Par sociālās palīdzības pabalstiem Ludzas novadā” un Saistošajos noteikumos Nr.27 „Par pārējiem pabalstiem Ludzas novadā”

coloring.cool