LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Sociālais dienests aicina vecākus uz nodarbībām “Ceļvedis, audzinot pusaudzi”

Ludzas novada sociālais dienests aicina pusaudžu vecākus apmeklēt programmu „Ceļvedis, audzinot pusaudzi” Ludzā. Tikšanās notiks vienu reizi nedēļā, paredzētas 10 nodarbības. Nodarbības ilgums 2–2,5 stundas.

Nodarbības sāksies 2018. gada 31. janvārī plkst. 15:00 Raiņa ielā 16, Ludzā (1. stāva zālē).

Nereti tieši pusaudžu vecāki jūtas apmulsuši un nezina, kā veidot attiecības ar saviem pusaudžu vecuma bērniem. Vienā brīdī bērni jūtas pieauguši un gana neatkarīgi, lai patstāvīgi pieņemtu lēmumus, citā – apjukuši, nepārliecināti un vēlas saņemt vecāku palīdzību un atbalstu.

Lai sniegtu vecākiem izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā vecākiem veidot veiksmīgu sadarbību ar saviem bērniem, “Centrs Dardedze” ir izstrādājis apmācību programmu pusaudžu vecākiem ”Ceļvedis, audzinot pusaudzi” (CAP).

Programma ietver 10 tēmas.

  1. Ievads CAP programmā.
  2. Pusaudžu un vecāku tiesības, pienākumi un atbildība.
  3. Vecāku un pusaudžu savstarpējās attiecības un komunikācija.
  4. Veselīgs dzīvesveids.
  5. Pusaudžu seksualitāte.
  6. Pusaudžu sociālās prasmes.
  7. Emociju pašregulācija.
  8. Disciplinēšana.
  9. Dzīves prasmes.
  10. Rūpes par sevi.

Vairāk informācijas pa tālr. 22493737 (Viktorija Maškanceva)

 

coloring.cool