LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-21°C
 
A A A

Slimnīca vai muzejs ar dārgiem eksponātiem?

Viens no pagaidām reālākajiem variantiem ir sarunu uzsākšana ar Rēzeknes slimnīcu par apvienošanos. Ir dzirdēts, ka Rēzeknes slimnīca labprāt pieņemtu Ludzu, bet ar saviem nosacījumiem, savukārt Ludzai tas nav pieņemams. Cik ekonomiski pamatota būtu šāda apvienošanās, kādā veidā tiktu sadalīti profili, kā arī kredītsaistības, tie visi ir diskutējami jautājumi. Skaidrs, ka Rēzeknes slimnīca, kā lielākais akcionārs, diktēs savus noteikumus. Cik izdevīgi tie būs un vai varēsim tiem piekrist, jālemj pašvaldībai kā slimnīcas īpašniecei. Tāpēc Ludzas novada domē tiek gatavota vēstule gan VM, gan Rēzeknes slimnīcas vadībai par sarunu uzsākšanu ar noteikumu, ka Ludzas slimnīcai pilnvērtīgi jāstrādā – jāoperē un jāārstē.

šobrīd slimnīcā strādā diennakts traumpunkts, dienas stacionārs, būs arī sociālās aprūpes nodaļa, ir pieejami maksas pakalpojumi, maznodrošinātajiem no oktobra pacienta iemaksa nebūs jāmaksā.

Ar slimnīcā pieejamajiem maksas pakalpojumiem var iepazīties mājaslapas sadaļā Medicīna.

coloring.cool