LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
0°C
 
A A A

Skolēni saņem velosipēda vadītāja apliecības

VelosipedistiJūnija sākumā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs bērnus un jauniešus aicināja apmeklēt konsultācijas un iegūt velosipēdista tiesības. Šim aicinājumam atsaucās vairāki zēni un meitenes, kas vasaras brīvlaikā gribēja ne tikai jauki atpūsties, bet lietderīgi izmantot laiku un papildināt savas zināšanas.

Pateicoties Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotajai akcijai, šogad izglītības iestāžu skolotāji varēja sagatavot un elektroniski pieteikt skolēnu grupu velosipēdu vadītāju eksāmenam.Eksāmenam pavisam pieteicās 21 bērns. 2016. gada 6. jūlijā BJC  ieradās Vitālijs Keišs –CSDD Rēzeknes reģionālās nodaļas priekšnieks,  lai pieņemtu eksāmenu. Pirmo reizi kārtojot eksāmens ir bezmaksas (atkārtota velosipēda vadītāja eksāmena kārtošana ir maksas pakalpojums un tā cena ir 1,08 EUR). Eksāmens noritēja BJC   datorklasē. Eksāmenu varēja kārtot  gan latviešu valodā, gan krievu valodā. Visi skolēni, kas sekmīgi  nokārtoja eksāmenu mēneša laikā saņēma velosipēda vadītāja apliecības.

Apsveicam Alisi Alitkinu, Dairi Apšu, Janu Buli, Armandu Buligu, Kasparu Krīviņu, Lauru Mortuzāni, Lindu Noviku, Edgaru Oščenkovu, Ņikitu Prikuļu,Teodoru Romanovski, Amāliju Trukāni, Imantu Vancānu, Sandi Vaškeviču, Ritvaru Zaharānu un Laini Metlāni ar velosipēda vadītāja apliecības saņemšanu. Lai iegūtās zināšanas ir labs palīgs ikdienā, braucot ar velosipēdu vai ejot ikdienas gaitās.

Jolanta Strogonova,

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra pulciņa skolotāja

coloring.cool